Det er meget de samme der deltager på turen, men har I ikke været med før og turen er fyldt op, så finder jeg en plads til jer, der er altid nogle der melder fra.

Deltagerliste 2019

Rya og Jens Kokholm, Holstebro, Hele turen i dobbelt værelse

Ib Kristiansen og Bent Conrad Pedersen, Holstebro Hele turen i dobbelt værelse

Lis og Mogens Lind, Aabenraa Hele turen i dobbelt værelse

Henrik Ammitzbøll, Aabenraa 

Verner Sørensen, Ulfborg eneværelse ned og hjem

Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse hele turen

Else Dalsgaard og Gunnar Ager, Rødding, Hele turen i dobbelt værelse

Susanne Torstensen og Bent Bo Hansen, Holstebro

Anette og Tommy Pedersen, Tim

Lene Ravn og Knud-Erik Thorup Ulfborg, hele turen

Ole Timmermann og Jørgen Appel

Anette Diedrichsen og Jørgen M. Jørgensen, Hadsund i dobbelt værelse

Anders Jespersen, Ans, eneværelse ned og hjem

Leif Holm Jensen, Vemb kører selv derned og ene værelse hjem

Gitte jæger og Toni Hestbæk, Struer 

 

 

 

 

 

 

 

 

Deltagerliste 2018

Rya og Jens Kokholm, Holstebro, Hele turen i dobbelt værelse

Axel Bale, Ikast værelse 6 Kører direkte derned og hjem

Johan Maltesen, Horsens Dobbelt værelse ned kører direkte hjem

Mads Simonsen, Horsens dobbelt værelse ned kører direkte hjem

Jacob Jamme Jensen, Horsens, eneværelse pensionat Enkelt værelse ned kører direkte hjem

Michael Kjær, Horsens, eneværelse pensionat Enkelt værelse ned kører direkte hjem

Sam Nielsen, Holstebro, eneværelse ned og hjem

Ib Kristiansen og Bent Conrad Pedersen, Holstebro Hele turen i dobbelt værelse

Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse hele turen

Wandy Egholm og Kaj Lykke Hobro, Hele turen i dobbelt værelse

Else Dalsgaard og Gunnar Ager, Rødding, Hele turen i dobbelt værelse

Anders Jespersen, Ans, eneværelse ned og hjem

Henrik Ammitzbøll og Børge Skafte Aabenraa eneværelse ned og hjem

Niels Holmer, Horsens og Niels Underbjerg, Esbjerg Hele turen i dobbelt værelse

Ole Ejs, Egå eneværelse pensionat og eneværelse ned og hjem

Paul Møller, Låsby eneværelse ned og hjem

Lone og Per Graabach, Beder Hele turen i dobbelt værelse

Lise og Jens Ole Vetner, Holstebro dobbelt værelse ned kører direkte hjem

Mette og Carsten Holm, Holstebro Hele turen i dobbelt værelse

Ove Kristiansen, Hobro i dobbelt værelse kører direkte hjem

Liselotte Sørensen og Martin Holmgaard, Bur Hele turen i dobbelt værelse

Verner Sørensen, Ulfborg eneværelse ned og hjem

Liselotte og Bjørn Nielsen, Hørning Hele turen i dobbelt værelse

Lis og Mogens Lind, Aabenraa Hele turen i dobbelt værelse

Anette Diedrichsen og Jørgen M. Jørgensen, Hadsund i dobbelt værelse ned  kører selv hjem

Lotte og Brian Poulsen, Glumsø Hele i dobbelt værelse ned kører selv hjem

Dorthe Poulsen og Ken Kjærgaard Jensen, Holstebro Hele turen i dobbelt værelse

Anette Berendt og Heine Friis, Odder i dobbelt værelse ned kører selv hjem.

Hanne og Jens Nybo, Struer Hele turen i dobbelt værelse

Hans Peder Rasmussen og Arne Lauridsen, Ølgod Hele turen i dobbelt værelse

Erik Amstrup, Ulfborg og Lein holm Jensen, Vemb kører selv derned og dobbelt værelse hjem

Hanne Søgaard og Ib Olesen, Hobro hele turen i dobbeltværelse

Hugo Jensen, Hobro hele turen i enkeltværelse

Per Christensen, Ikast Kun med i Morbach

Ib Max Møller, Frederiksberg hele turen i eneværelse på pensionat

Michale Hollænder, Odense hele turen i eneværelse på pensionat

Peter Matzen, Ålborg og Børge Jørgensen, Hundslund kun med ned.

Deltagerliste 2017

Rya og Jens Kokholm, Holstebro, hele turen

Jane og Hans Lund Madsen, Farum, hotel ned kører selv hjem

Poul Nøhr Hinrichsen, Skelhøje, eneværelse ned og hjem

Sam Nielsen, Holstebro, eneværelse ned og hjem

Ib Kristiansen og Bent Conrad Pedersen, Holstebro hele turen

Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse hele turen

Jørgen M Jørgensen og Anette Diedrichsen, Hadsund, hele turen 

Liselotte Sørensen og Martin Holmgaard, Bur, hele turen

Charlotte Jensen og Tage Gejl, Silkeborg, hele turen

Bjarne Klit, Ikast og Inge Lise Kristiansen Ikast, kører selv ned og hjem

Hanne og Jens Nybo, Struer, hele turen

Finn Mathiasen, Ikast, hele turen

Verner Sørensen, Ulfborg, eneværelse ned og hjem

Johan Maltesen og Casper Carstensen, Horsens hotel ned kører selv hjem

Esther og Arnfred Toft Larsen, Thisted, hele turen

Paul Møller, Låsby, eneværelse ned og hjem

Ib Max Møller, Fredriksberg, eneværelse ned og hjem

Axel Bale, Ikast, kører selv ned og hjem

Henning "Primdal" og Chris, Thyholm, værelse ned kører selv hjem

Steen Bager, Thyholm, værelse ned kører selv hjem

Niels Holmer, Horsens, Niels Underbjerg, Esbjerg, hele turen

Hanne og John Svendsen, Holstebro, hotel ned kører selv hjem 

Sisse og Per Christensen, Ikast, kører selv ned og hjem

Anders Jespersen, Ans, eneværelse ned og hjem

Katrine og Bo Hansen, Århus, kører selv ned og hjem

Leif Holm Jensen, Vemb, hotel ned kører selv hjem.

Lene Ravn og Knud-Erik Thorup Ulfborg Værelse 1. hele turen

Ole Ejs, Egå, kører selv ned og hjem 

Else Dalsgaard og Gunnar Ager, Rødding, hele turen

Wandy Egholm og Kaj Lykke Hobro, hele turen

Lis og Mogens Lind, Åbenrå, 

 

 

 

 

Wandy Egholm 2017                                           Poul Nøhr Hinrichsen, Skelhøje 2017

Deltagerliste 2016

Navn

Rya og Jens Kokholm, Holstebro 

Hjørdis og Finn Mathiassen, Ikast

Axel Bale, Ikast, værelse 6 kører selv ned og hjem

Ib Kristiansen, Holstebro

Sam Nielsen, Holstebro

Sisse og Per Christensen, Ikast kører selv ned og hjem

Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse

Niels Holmer, Horsens

Niels Underbjerg, Esbjerg

Lise og Jens Ole Vetner, Holstebro kører selv hjem

Lene Lasson og Jørgen Brorson, Humlebæk kører selv hjem

Verner Sørensen, Ulfborg

Nils-Jørn Mathiasen, Kalundborg

Bent Conrad Pedersen, Holstebro

Kaj Kristiansen, Holstebro

Liselotte Sørensen og Martin Holmgaard, Bur

Anette Behrendt og Heine Engell Friis, Odder

Lotte Marianne Wøhler Poulsen og Brian Hoffmann Poulsen, Glumsø

Helle og Niels Erik Christensen, Års

Hans Peter Jørgensen, Aabenraa

Leif Holm Jensen, Vemb - Værelse 9b

Erik Amstrup, Ulfborg - Værelse 9b

Hanne og John Svendsen, Holstebro

Inge Lise Kristiansen og Bjarne Klit Ikast kun Morbach kører selv ned og hjem

Charlotte Jensen og Tage Gejl, Silkeborg

Paul Møller, Låsby

Ib Max Møller, Fredriksberg

Ove Kristiansen, Hadsund kører selv hjem

Bodil Roloff og Hans Otto Rasmussen, Bækmarksbro

Mogens Rasmussen, Dronninglund

Lis og Mogens Lind, Aabenraa

Bente Blenker, Juelsminde

John Henriksen, Grenå

Mogens Tang, Sorø (Eneværelse pensionat)

Niels Lund Andersen, Rødding (Eneværelse pensionat)

 

Deltagerliste 2015

Navn

Rya og Jens Kokholm, Holstebro

Hjørdis og Finn Mathiassen, Ikast

Bodil og Peter Køhler Trige

Axel Bale, Ikast, værelse 6

Lis og Mogens Lind, Aabenraa

Ib Kristiansen, Holstebro

Sam Nielsen, Holsterbro

Inge Lise Kristensen og Bjarne Klit, Ikast

Hanne og Jens Nybo, Struer

 

Jørgen M Jørgensen, Aalborg

 

Peter Matzen, Ålborg

Børge Jørgensen, Hundslund

Frits Skytte, Viborg

Allan Sundby

Kirsten og Jakob Knudsen, Aabenraa

Tage Gejl og Charlotte S Jensen, Silkeborg

Anders Northeved, Asnæs - Værelse 11 Eneværelse

 

Ib Max Møller, Fredriksberg

Niels Holmer, Horsens

Kersti Klostergaard og Johan Maltesen, Horsens

Inga og Ove Kristiansen, Hadsund

Linda og Erik Jensen, Esbjerg

Verner Sørensen, Ulfborg

Liselotte Sørensen og Martin Holmgaard,  Bur

Frederik Sørensen  Holstebro

Helle og Ole Wirenfeldt Jeppesen, Horsens

 

Heine Engell Friis, Ry

Esther og Arnfred Toft Larsen, Thisted

Tove og Holger Raundahl, Holstebro

Sisse og Per Christensen, Ikast

Hanne og John Svendsen, Holstebro

 

Deltagerliste 2014

Navn 

Hotel ned

 Hotel hjem

 

   Bemærkning

Rya og Jens Kokholm, Holstebro 

Ja

Ja

Er med hele vejen

Hjørdis og Finn Mathiassen, Ikast

Ja

Ja

Lis og Mogens Lind, Aabenraa

Ja

Ja

Axel Bale, Ikast, værelse 6

Nej

Nej

Kører selv ned og hjem

Kirsten og Jakob Knudsen, Aabenraa

Ja

Ja

Hans Peter Jørgensen, Aabenraa

Ja

Ja

Eneværelse ned og hjem

Svenning Kirkeby, Mejrup

Ja

Nej

Eneværelse ned

Ib Kristiansen, Holstebro

Ja

Ja

Deler med Bent ned/hjem

Anette og Kurt Lasson, Ry

Nej

Nej

Hører selv ned og hjem

Lars Mikkelsen, Lyngby

Ja

Ja

Eneværelse ned og hjem

Søren og Jens Hedegaard, Hobro

Nej

Ja

Kører selv ned 

Sam Nielsen, Holsterbro

Ja

Ja

Eneværelse ned og hjem

Bent Conrad, Holstebro

Ja

Ja

Deler med Ib ned/hjem

Inge Lise Kristensen og Bjarne Klit, Ikast

Ja

Ja

Hanne og Jens Nybo, Struer

Ja

Ja

Henrik Ammitzbøll, Aabenraa

Ja

Ja

Eneværelse ned og hjem

Jørgen M. Jørgensen, Hjallerup

Ja

Nej

Eneværelse ned 

Lene og Knud Erik, Ulfborg

Ja

Ja

Linda og Erik Jensen, Esbjerg

Ja

Ja

Leif Holm Jensen, Vemb

Ja

Ja

Deler med Erik ned/hjem

Erik Amstrup, Ulfborg

Ja

Ja

Deler med Leif ned/hjem

Nils Mathiasen, Kalundborg

Ja

Ja

Deler med Henning ned/hjem

Pernille Weis Brüel, Vallensbæk

Ja

Ja

Deler med Martin ned/hjem

Martin Weis Lindegaard, Århus

Ja

Ja

Deler med Pernille ned/hjem

Peter Matzen, Ålborg

Ja

Ja

Deler med Niels ned/hjem

Niels Holmer, Horsens

Ja

Ja

Deler med Peter ned/hjem

Liselotte, Frederik og Verner Sørensen, Ulfborg

Ja

Ja

Tre sengs værelse ned/hjem

Ib Max Møller, Fredriksberg

Ja

Ja

Eneværelse ned og hjem

Henning Sørensen, Struer

Ja

Ja

Deler værelse med Nils

Arnfred og Esther Toft Larsen, Thisted

Ja

Ja

Svend Hedegaard, Hobro

Nej

Nej

 

 

 

Deltagerliste 2013

Hjørdis og Finn Mathiasen, Ikast er med fra Rødekro

Axel Bale (Værelse 6) Ikast Kører selv til Morbach

Rya og Jens Kokholm, Holstebro er med fra Rødekro

Sisse og Per Christensen, Ikast er med fra Rødekro

Lene og Jeppe Nissen, Holstebro er med fra Rødekro

Leif Holm Jensen, Ulfborg er med fra Rødekro

Søren og Hans Hedegaard, Hobro  Kører selv til Morbach

Bodil og Peter Køhler, Trige

Jørgen M. Jørgensen, Hjallerup er med fra Rødekro

Leo Mårbjerg, Holstebro er med fra Rødekro

Anette og Kurt Lasson, Ry  Kører selv til Morbach

Hanne og Jens Nybo, Struer Kommer selv  til Rintelen

Ib Kristiansen, Holstebro er med fra Rødekro

Sam Nielsen, Holstebro er med fra Rødekro

Marianne og Bendt Sørensen, Tjele er med fra Rødekro

Lars Mikkelsen, Lyngby  Kommer selv  til Rintelen

Jan Danielsen, Struer  Kommer selv  til Rintelen

Carsten M Olesen, Nykøbing Falster  Kommer selv  til Rintelen

Poul-Erik Pedersen, Værløse  Kommer selv  til Rintelen

Kirsten og Jakob Knudsen, Aabenraa hopper på i Hüttner Berge

Egon Skipper Hårlev fanger os efter Hamborg

Knud-Erik Thorup, Ulfborg og Lene er med fra Rødekro

Inge Lise Kristiansen og Bjarne Klit, Ikast er med fra Rødekro

Helge Møldrup, Løgstør er med fra Rødekro

Nils Mathiassen, Kallundborg er med fra Rødekro

Verner Sørensen, Ulfborg. Fra fredag.

Thyge O. Thomsen, Skiveer med fra Rødekro

Søren Thybo, Thyholm er med fra Rødekro

Kaj Vandborg, Thyholm er med fra Rødekro

Holger Maarbjerg, Holstebro er med fra Rødekro

Jens Henriksen, Hurup er med fra Rødekro

Claus Clausen, Hedensted er med fra Rødekro

Carsten Eilersen ,Værløse kommer selv til Rintelen

Ib Max Møller, Fredriksberg er med fra Rødekro

Henning Primdal, Thyholm er med fra Rødekro

2013  Lene Ravn, Knud-Erik Thorup, Ulfborg, Marianne og Bent Sørensen, Tjele + Ib Kristiansen

2013  Jens Henriksen, Hurup                  Holger Mårbjerg, Holstebro

Deltagerliste 2012

Rya og Jens Kokholm, Holstebro
Lisbeth og Svenning Kirkeby, Mejrup
Lis og Mogens Lind, Åbenrå
Axel Bale, Ikast (kun værelse i Morbach)
Jane og Allan Bjerregård, Århus
Bodil og Peter Køhler, Trige (kun værelse i Morbach)
Hanne og Jens Nybo, Struer
Grethe og Ole Klausen, Hodsager
Leif Holm Jensen
Jørgen M. Jørgensen, Hjallerup
Henrik Ammitzbøll, Åbenrå
Hans Lund Madsen og Jane Froman, Farum
Hans Peter Jørgensen, Åbenrå
Ib Kristiansen, Holstebro
Anette og Kurt Larsson, Ry (kun værelse i Morbach)
Hjørdis og Finn Mathiasen, Ikast
Sisse og Per Christensen, Ikast
Bent Jensen, Genner
Børge Burgaard, Esbjerg
Bodil Roloff og Hans Otto Rasmussen, Bækmarskbro
Jørgen Appel, Holstebro
Hans Jørgen Knudsen, Holstebro
Kurt Søndergård, Holstebro
Ole Timmermann, Herning
Erik Amstrup, Ulfborg.
Knud Erik Thorup, Madum
Nils Mathiasen, Kalundborg
Tage Gejl, Vinderup
Jørgen Henriksen, Kolding

 

 

Deltagerliste 2011

Gitte Hedenskog, Struer Overnatning ned og hjem enkeltværelse
Lene Lasson, Humlebæk Overnatning ned og kører selv hjem

Finn Erichsen, Sevel (11) - Enkelt værelse ned og hjem

Klaus Pedersen, Kolding Overnatning ned  dobbeltværelse hjem enkeltværelse
Jørgen Brorson, Egtved - Overnatning ned dobbeltværelse


Egon Skipper, Hårlev. Overnatning ned og hjem i enkelt værelse

Arne Friis Petersen, Brædstrup Enkelt værelse ned og hjem

Lars Mikkelsen, Lyngby Overnatning ned og hjem i enkeltværelse.

Henrik Ammitzbøll, Åbenrå Enkelt værelse ned og hjem dobbeltværelse
Nils Mathiassen, Kalundborg Enkelt værelse ned og hjem dobbeltværelse

Lis og Mogens Lind, Åbenrå - Overnatning ned dobbeltværelse

Rya og Jens Kokholm, Holstebro  - Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Hanne og Jens Nybo Hansen, Struer  - Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Eva Hansen og Niels Brian Rasmussen, Århus Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Ingelise Kristiansen og Bjarne Klit, Ikast Overnatning ned dobbeltværelse kører direkte hjem

Anna og Hilmer Lyhne, Haderup Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Bodil og Peter Køhler, Trige Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Fritz Skytte, Viborg Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Allan Sundby, Øen Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Lisbeth og Svenning Kirkeby, Mejrup overnatning ned dobbeltværelse kører direkte hjem. 

Sisse og Per Christensen, Ikast Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Henning Sørensen, Struer Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Verner Sørensen, Sir Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Bent Conrad, Holstebro Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Ib Christiansen, Holstebro Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Harald Pilgaard, skive + 1... Overnatning ned og hjem dobbeltværelse


Jytte og Jan Eriksen, Holstebro Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Charlotte Flyvholm og Peter Lassen, Struer Overnatning ned i dobbeltværelse kører selv hjem

Grethe og Ole Klausen, Hogager - Overnatning ned i dobbeltværelse kører selv hjem

Birthe og Anders Uhre, Vinderup Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Bodil Roloff og Hans Otto Rasmussen, Bækmarskbro  Overnatning ned og hjem i dobbeltværelse

Hjørdis og Finn Mathiasen, Ikast Overnatning ned dobbeltværelse kører selv hjem

Leif Holm Jensen, Borbjerg Overnatning hjem dobbeltværelse

Erik Amstrup, Ulfborg Overnatning ned og hjem dobbeltværelse
Hans G. Andersen, Nyborg  Overnatning ned og hjem dobbeltværelse

Leif Kristensen, Hobro - Overnatning ned i enkeltværelse hjem dobbeltværelse
Jørgen M Jørgensen, Hjallerup - Overnatning ned i enkeltværelse hjem dobbeltværelse

Børge Skafte, Åbenrå - Overnatning ned og Hjem


Karl Christian Hansen, Skive - Overnatning ned og kører selv hjem

Axel Bale (6), Ikast - Kører selv, enkeltværelse

Anette og Kurt Larsson, Ry Kører selv

Deltagerliste 2010

  • Rya og Jens Kokholm, Holstebro
  • Svenning Kirkeby, Mejrup
  • Sisse og Per Christensen, Ikast
  • Hjørdis og Finn Mathiasen, Ikast
  • Nils Mathiasen, Kallundborg
  • Axel Bale (6), Ikast
  • Lis og Mogens Lind, Åbenrå
  • Elin, Søren og Svend Hedegård, (22) Hobro
  • Hanne og Jens Nybo Hansen, Struer
  • Else og Leif Kristensen, Hobro
  • Anette og Kurt Larsson, Ry
  • Niels Brian Rasmussen, Århus
  • Verner Sørensen, Sir
  • Arne Friis Petersen, Brædstrup
  • Finn Erichsen, Vinderup (11)
  • Inge Lise Kristiansen og Bjarne Klit
  • Harry Søvndahl, Videbæk
  • Henrik Ammitzbøll, Åbenrå
  • Marianne og Bendt Sørensen, Tjele
  • Jan Danielsen, Struer
  • Elise og Ivan Nielsen, Bækmarskbro
  • Bodil Roloff og Hans Otto Rasmussen, Bækmarksbro
  • Helge Møldrup, Løgstør
  • Bodil og Peter Køhler, Trige
  • Carsten M Olesen, Nykøbing Falster
  • Charlotte S. Jensen og Tage Gejl, Vinderup
  • Hans G. Andersen, Odense
  • Hans Peter Jørgensen, Abenraa
  • Lars Mikkelsen, Lyngby
  • Birgit og Frank Velth, Kolding
  • Lilian og Freddy Dam, Holstebro
  • Erik Braagaard Andersen, Struer
  • Bent Conrad, Holstebro
  • Henning Sørensen, Struer
  • Susanne og Ole Jacobsen, Åbenrå
  • Åse og Børge Skafte, Åbenrå
  • Ib Kristiansen, Holstebro
  • Dan Troelsen, Århus
  • Villy Sejerskilde, Videbæk

Værelsesfordeling 2009 Morbach

1b

Hilmar og Anna Lyhne


2a

Bendt Bo Hansen og Susanne Torstensen

Tommy og Anette Pedersen

2b

Niels Brian Rasmussen + Jeanet Andersen


3a

Jens og Rya Kokholm

Svenning og Lisbeth Kirkeby

3b

Per og Sisse Christensen


4a

Mogens og Lis Lind

Ejgill  Johannsen

4b

Winnie og Poul Holm Karlslunde


5a

Ivan og Elise Nielsen

Harry og Anne Lausen

5b

Jens Nybo og Hanne Rust Hansen


6

Axel Bale


7a

Kenn Jensen og Lisbeth Væver

Calle Hyldahl & Marianne Hyldgaard

7b

Bent og Åse Knudsen


8a

Verner Sørensen og Henning Sørensen

Ove Andersen

8b

Lars og Anette Hegaard


9a

Harald Pilgård + en han kender

Karl Hansen og Inge Lise Mønsted 

9b

Ole Christensen og Birgit Rind


10a

John Heilskov + Jan Danielsen

Leo Mårbjerg

10b

Bjarne Klit og Inge Lise Kristiansen


11

Finn Erichsen


22

Søren og Elin Hedegård


23

Finn og Hjørdis Mathiasen

Nils Mathiasen

24

Anette og Kurt Larsson





B1

Arne Friis Petersen



B2

Per Møller



B3

Jørgen Appel



B11

Helge Johnsen



B12

Anders Bisholt Solo



B21




B23




B13

Fritz Skytte og Allan Sundby



B14




Deltagerliste 2008

Værelsesfordeling 2008 Morbach


Hilmar og Anna Lyhne

Haderup

Bendt Bo Hansen og Susanne Torstensen

Holstebro

Ole Nørgaard og Lene Toft Byskov

Holstebro København

Niels Brian Rasmussen + Jeanet Andersen

Århus

Jens og Rya Kokholm

Holstebro

Svenning og Lisbeth Kirkeby

Holstebro

Leo Mårbjerg og Trine Martin

Holstebro

Ove Andersen 

Holstebro

Verner Sørensen

Holstebro

Mogens og Lis Lind 

Åbenrå

Finn og Hjørdis Mathiasen 

Ikast

Nils og Mikkel Mathiasen 

Kalundborg

Per og Sisse Christensen

Ikast

Axel Bale

Ikast

Henrik og Helle Lauridsen

Ikast

Bjarne Klit og Inge Lise Kristiansen 

Ikast

Jan og Ivy Søndergaard

Randers

Bent Conrad

Holstebro

Christian Riis

Holstebro

Kenn Jensen og Lisbeth Væver 

Århus

Jens Nybo og Hanne Rust Hansen

Struer

Hans og Bodil Klint

Struer

Ole Christensen og Birgit Rind 

Århus

Harald Pilgård

Skive

Karl Hansen og Inge Lise Mønsted 

Skive

Brian og Birthe Højmark

Holstebro

Børge Skafte

Åbenrå

Kim & Lise Poulsen

Ikast

Preben Jensen & Helle Kristensen

Ikast

Kristian Kobberø & Susanne Østergård

Ikast

Søren og Elin Hedegård

Hobro

Deltagerliste 2007

Harald og Inge Lise Pilgaard


OPTAGET


OPTAGET


Jens og Rya Kokholm

Svenning og Lisbeth Kirkeby

Frede og Leila Leiholm


Mogens og Lis Lind 

Børge Skafte

Hilmer og Anna Lyhne


Søren og Elin Hedegård

Ivan og Lone Gaarskjær

Leo Mårbjerg + Trine Martin


Axel Bale


Poul Erik og Vibeke Givskov


Viggo og Henny Madsen


Peter og Rie Højbjerg


Finn Erichsen


Finn og Hjørdis Mathiasen

Nils og Mikkel Mathiasen

Per og Sisse Christensen


Bendt Bo Hansen og Susanne Torstensen

Tommy og Anette Pedersen

Brian og Birthe Højmark


Christian Riis


Niels Brian Rasmussen + Jeanet Andersen


Jens og Hanne Nybo


Verner Sørensen og Liselotte


Harry og Anne Laustsen




Auf der Weide


Jan og Ivy Søndergaard


Allan og Jane Bjerregård


Ole Christensen og Birgit Rind


Deltagerliste 2006

Hilmer og Anna Lyhne

Knud og Birgit Forthoft

Verner Sørensen og Liselotte

Finn og Hjørdis Mathiasen

Nils Mathiasen

Leo Mårbjerg og Trine Martin

Kristian Kobberø

Preben Jensen

Harald og Inge Lise Pilgaard

Bent og Susanne Hansen

Kurt og Conny Babesgård

Axel Bale

Dan Troelsen

Ove Andersen

Viggo og Henny Madsen

Børge og Åse Skafte

Ole og Susanne Jacobsen

Jens og Rya Kokholm

Niels Brian og Fie Rasmussen

Mogens og Lis Lind

Søren og Elin Hedegård

Christian Riis

Hans Posselt

Deltagerliste 2005

Flemming Nauntofte + Joan

Knud og Birgit Forthoft

Verner Sørensen og Liselotte

Søren Hedegård + Chris

Børge Skafte

Mogens og Lis Lind

Fritz Skytte + Allan

Axel Bale

Poul Erik og Vibeke Givskov

Frede og Leila Leiholm

Frank og Marianne Nielsen

Christian Riis Christensen

Poul-Erik Slot-Nielsen og Stinne

Hilmer og Anna Lyhne

Arne og Stinne Trinderup

Jørgen og Karin Jacobsen

Bent og Åse Knudsen

Lis og Sven Albæk Pedersen

Jens og Rya Kokholm

Preben Jensen og Helle Christensen

Ole Timmermann

Allan og Jane Bjerregård

John og Tove Madsen

Iver og Tina Poulsen

Leo Mårbjerg

Niels Kristian Henriksen

Ove Andersen

Deltagerliste 2004

Jens og Rya Kokholm

Holstebro

Knud og Birgit Forthoft

Silkeborg

Harry og Anne Lauesen

Lemvig

Jens og Kirsten Nielsen

Herning

Leo Mårbjerg og Trine Martin

Holstebro

Frank og Marianne Nielsen

Holstebro

Mogens og Lis Lind 

Åbenrå

Poul Erik og Vibeke Givskov

Holstebro

Hans G Andersen

Odense

Niels Brian Rasmussen

Århus

Iver og Tina Poulsen

Brande

Børge Skafte

Åbenrå

Ole  Timmermann

Herning

John Callesen

Sønderborg

Søren og Elin Hedegård

Hobro

Bent og Åse Knudsen

Ikast

Axel Bale

Ikast

Verner Sørensen og Liselotte Sørensen

Holstebro

John og Tove Madsen

Fasterholdt

Ove og Jette Andersen

Holstebro

Lis og Sven Albæk Pedersen

Ikast

Svend Åge Nielsen

Ikast

Preben Jensen og Helle Christensen

Ikast

Norbert Beckert

Åbenrå

Deltagerliste 2003

Frits Skytte, Viborg

Flemming og Nikolai Nauntofte, Viborg

Allan Nielsen, Viborg

Bent og Inge Christiansen, Holstebro

Frede og Leila Leiholm, Hillerød

Hilmar og Anna Lyhne, Haderup

Rya og Jens Kokholm, Holstebro

Jette og Ove Andersen, Holstebro

Marianne og Frank Nielsen, Holstebro

Susanne og Ole Jacobsen, Åbenrå

Lene og Ole Timmermann, Herning

Tove og John Madsen, Fastreholdt

Tina Lund og Iver Poulsen, Brande

Leo Mårbjerg, Holstebro

Vibeke og Poul Erik Givskov, Holstebro

Søren og Hans Hedegård, Hobro

Connie og Kurt Babesgård, Ørre

Åse og Børge Skafte, Åbenrå

Susanne og Flemming Ridderholm, Holstebro

Susanne og Anders Kold, Esbjerg

Åse og Bent Hansen, Hadsund

Mogens Lind, Åbenrå

Niels Brian Rasmussen, Århus

Bent Jensen, Genner

Norbert Beckert, Åbenrå

 

 

Åse Skafte, Åbenrå 2003 + Norberth Bechart 2002 + 2003 + Bent Jensen, Rødekro 2002 + 2003 

Deltagerliste 2002

Per Klose, Holstebro

Elise og Ivan Nielsen, Bækmarskbro

Kresten og Bjarne Sørensen, Lemvig

Leila og Frede Leiholm, Hillerød

Bent Jensen, Rødekro

Ole Jacobsen, Åbenrå

Børge Skafte, Åbenrå

Rya og Jens Kokholm, Holstebro

Verner og Liselotte Sørensen, Sir

Ole Timmermann, Herning

John Madsen, Herning

Norberth Beckert, Åbenrå

Søren og Chris Hedegård, Hobro

Mogens Lind Åbenrå

Per Klose, Holstebro 2002

Elise og Ivan Nielsen, Bækmarksbro 2002

Bjarne og Kresten Sørensen, Lemvig 2002

Laila og Frede Leiholm, Hillerød 2002 - 2003 - 2005

Rya og Jens Kokholm, Holstebro

Jane Froman og Hans Lund Madsen, Farum 2012 - 2017

Sam Nielsen, Holstebro

Finn Mathiasen, Ikast Nils Jørn Mathiasen, Kalundborg og Hjørdis, Ikast

Axel Bale, Ikast

Ib Kristiansen, Holstebro

Sisse og Per Christensen, Ikast

Anders Northeved, Asnæs

 

Niels Holmer, Horsens Charlotte Jensen, Silkeborg og Tage Gejl, Silkeborg

Pernille Weis Brüel, Vallensbæk, Jørgen M. Jørgensen, Hjallerup

Verner Sørensen, Ulfborg

Bent Conrad Pedersen, Holstebro

Inge Lise Kristiansen, Ikast og Bjarne Klit, Ikast

Heine Engell Friis, Odder

Hans Peter Jørgensen, Aabenraa

Liselotte Sørensen, Bur og Martin Holmgaard, Bur

Inga og Ove Kristiansen, Hadsund

Ib Max Møller, Fredriksberg

Hanne og John Svendsen, Holstebro

Erik Amstrup, Ulfborg

Leif Holm Jensen, Vemb

Paul Møller, Låsby

Jens og Hanne Nybo, Struer

Tina og Iver Poulsen, Brande - Ole Timmermann, Herning 2004

Hans Gelbach Andersen, Odense - 2004

John Callesen, Sønderborg - Svend Åge Nielsen, Ikast - 2004

Kirsten og Jens Nielsen, Herning 2004

Inge og Bent Christiansen, Holstebro 2003

Marianne og Frank Nielsen, Holstebro 2003

Lene og Ole Timmermann, Herning 2003

Jette og Ove Andersen, Holstebro 2003

Connie og Kurt Babesgaard, Aulum 2003

Susanne og Flemming Riddersholm, Holstebro 2003

Vibeke og Poul Erik Givskov, Holstebro 2003

Susanne og Ole Jacobsen, Åbenrå 2003

Tove og John Madsen, Fasterholt 2003

Anna og Hilmar Lyhne, Hodsager 2003

Søren og Hans Hedegaard, Hadsund 2003

Åse og Bent Knudsen, Ikast 2003 + 2004 + 2005

Leo Mårbjerg, Holstebro 2003 og Niels Brian, Århus 2003

Åse og Bent Hansen, Hadsund 2003 

Flemming og Nicolai Nauntofte, Viborg 2003

Liselotte og Verner Sørensen 2002

Anders Kold, Esbjerg 2003

Mogens Lind, Åbenrå 2002 - 2012 og 2014 - 2016